Dla nauczycieli
Szkoła angielskiego
online
Zapraszamy nauczycieli języka angielskiego
Znasz angielski na dobrym poziomie i szukasz dodatkowego dochodu? A może interesuje Cię praca na pełen etat? W obu przypadkach na pewno dobrze trafiłeś / trafiłaś! W związku z dużą liczbą uczniów aktywnie poszukujemy nauczycieli angielskiego. Poznaj zalety pracy z nami:

Wynagrodzenie 1600-5000 zł miesięcznie
Wypłata co tydzień
Stała liczba uczniów (5/10/20 - to Ty decydujesz)
Elastyczny grafik pracy
Wsparcie metodyczne 24h / 7 dni w tygodniu
Zatrudnienie na podstawie umowy
Praca zdalna za pośrednictwem nowoczesnej platformy
⭐ Jak aplikować? Wypełnij poniższy formularz i wkrótce nasz menedżer skontaktuje się z Tobą
Opinie uczniów i ich rodziców o EasyEnglish
Bardzo mi się spodobało indywidualne podejście do nauki. Pani lektor dobierała tematy, które są bardzo ciekawe dla mnie i w ten sposób bardzo polepszyłam swoją znajomość języka angielskiego, szczególnie w mówieniu. Menadżer szkoły Maria zawsze szybko i uprzejmie odpowiadała na wszystkie moje wiadomości.
31 opinii
Ocena – 4.7 з 5
Ocena – 4.8 з 5
123 opinii
Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Z każdą lekcją nauka j. angielskiego podoba mi się co raz bardziej. Jestem po prostu zachwycona;)
Zajęcia bardzo mi się podobały, Pani Renata jest bardzo doświadczoną oraz odpowiedzialną nauczycielką. Mamy dobry kontakt. Pani przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób. Oprócz doświadczenia Pani Renaty, jest ona również bardzo przyjemnym rozmówcą, co, moim zdaniem, jest bardzo ważne. Chętnie kontynuowałbym zajęcia, ale moim celem było tylko zdanie matury, co mi się udało. Uzyskałem wynik 96% na poziomie rozszerzonym. Życzę, żeby każdy Wasz nauczyciel był takim profesjonalistą. Zdecydowanie będę polecać Waszą szkołę moim przyjaciołom!
Krystyna M.
Dominika Ż.
Bartosz L.
EasyEnglish by Buki.org.pl © 2021
Pracujemy od 10:00 do 19:00